30 Ağustos 2014 Cumartesi

L'oreal Ombre ile evde ki Kolaylık - Dye your hair easly with L'oreal Ombre!

Saç rengi konusunda senelerdir hiç istikrar tutturamayan bi insanım maalesef. Bu cümleyi nasıl ingilizceye çevireceğim o da ayrı mevzu ama neyse :D Üniversite yıllarında ayda 2-3 defa saç rengi değiştirirdim, hoş son 3-4 aya kadar sürekli saç rengimi değiştirirdim :) Ama son 3-4 aydır aynı rengi kullanıyorum ve 2 senedir saçlarımı artık evde boyuyorum. Neredeyse her markayı denedim Memnun olduğum markalar:
L'oreal:  (Ecellence,  Preference ve Ombre)
Palette:  (Deluxe- natural Colors)
Syoss :  (Oleo Intense)

I dyed my hair 2-3 times a month From 2003 to April of 2014. I wasn't happy about my hair color. But now I am a little bit happy with my hair color.  I'm using same color last 3-4 months and I'm  dyeing my hair  at home for 2 years. I tried all of the  brands and I liked 3 pieces. 

L'oreal:  (Ecellence,  Preference ve Ombre)
Palette:  (Deluxe- natural Colors)
Syoss :  (Oleo Intense)

Bu üç markanın dışında memnun kaldığım başka bir saç boyası olmadı maalesef.  Saçlarımı boyarken video yapsaydım heralde yüzlerce videom olurdu :) Saçlarımdan mı kaynaklı bilmiyorum ama MAŞALLAH diyorum 1 kuaför vak'ası haricinde hiç sorun yaşamadım. Bir ara gaza gelip kısacık kestirmiştim saçlarımı erkek gibi :) O günden sonra uzatmak için bir çok yağ ve bakım kremi öğrenip uyguladığımdan saçlarım daha da güçlendi. Son 3-4 aydır aynı renge boyuyorum saçlarımı, e sıkıldım artık bu nedenle birde Ombre deneyeyim uçlarına dedim. İyi ki de demişim. Şahsen çok memnun kaldım. Saçlarıma zarar vermedi, kuaförde pekte uygun olmayan fiyatlara yaptırmaktansa 20 TL ye aldım ve  evde kolayca uygulayabildim. Ayrıca içerisinde Bakım kremi de mevcut.  L'oreal Saç boyaları içinden çıkan bakım kremleri de bence gayet başarılı. Ama ben ayrıca bakım yağlarımı da yapmaya devam edeceğim :) 

 So, other products did not satisfy me except these 3 products. If I made a video all when I was dyeing my hair, I guess I can get hundreds of videos about my hair :) I'm not sure its about my hair or not but  hair was not damaged because of hair dye. I fall afoul of coiffeur thats it! Anyway, I had my hair cut shortly 1.5 years ago... like a boy!!! and I'm using haircare oil and kit for grow my hair again.after that my hair is stronger than before :)  I was bored same hair color and I found Ombre kit. I thought I should try. Fortunately I did :) This product didnt damage to my hair and I didn't spend more money for my hair :) I bought 20 TL (9$) and I applied at home easely There is a care cream for hair in the box. I like Loreal's hair care cream. Also I always use different oil and cream for hair nutrient products. 

Saçlarımı bir kaç hafta sonra kestireceğim uzun saç istiyorum ama uğraşması ayrı bir dert :)  Videonun sonuna doğru nasıl kestirmeyi düşündüğümü de gösterdim :) Eğer kuaför söylediğimden farklı bir kesim yapmaz ise uyguladığım Ombre ile kesim modelim daha da hoş duracak gibi :)

If  coiffeur staff doesnt make a mistake, I will my hair cut again after 1or 2 weeks but not like a boy :) Bob haircut  :) Yeah I wanted long hair but I don't want to battle with my hair style anymore. After my hair cut, I think Ombre will be looking great on my new hair style. I hope :) I'll show you what I mean about my new hair style at the last part of video :)

 Haydi bakalım işte videomuz.
Yeah Here is the Video :)Saçlarımı kestirmelimiyim sizce?
Should I cut my hair? Let me know about your opinion :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme