7 Mart 2014 Cuma

BENEFIT - POREFESSIONAL DENEYİMİ (BENEFIT -POREFESSİONAL EXPERIENCE)Merhaba arkadaşlar, bugün size heryerde övgü ile bahsedilen Benefit markasının porefessional isimli gözeneklerin görünümünü aazalttığı söylenen, makyajın altına ve üstüne de uygulanabildiği vurgulanan ürününden bahsedeceğim.
Türkiyede kullanan herkes gibi bende sephora mağazasından satın aldım :) Alışverişe sevdiğceimle birlikte çıkmıştık, fiyatı 114tl olduğu için ısrarım ve üzerine satın almam yaklaşık 4 saat sürdü  :)  Konuya gelirsek, Sephora Demirören Taksim mağazasında tester ile kendime denedim çok bişe anlamadım, sevdiceğimin gözenekleri daha belirgin olduğu için onun yanaklarına sürdüm o sırada ,nanılmaz geldi bana, kocaman belirgin gösenekleri sangi silgi sürmüş gibi, photoshopta düzeltme yapmış gibi (birazcık belli olsada ) yok olmuştu. Sevdiceğimde görünce vaay gerçekten işe yarıyormuş dedi. Bi süre yüzünde kaldı bende o sırada ikna etme çalışmalarına başladım. Derken eve dönmek için anadolu yakasına doğru yola çıktık, yol boyunca  ikna çalışmalarına devam :) Kadıköy civarında ikna ettim sevdiceğimi ve  Palladium mağazasına gittik, tester ile tekrar bir deneme yaptık ve aldık porefessionalımızı (ellerimde titremedi değil 114tl az para değil)

Eve geldim nihayet, cildimi temizledim deneyeyim dedim pek bir yumuşacık oluyor vs ama görünüm sanki mağazada ki kadar yok olmuyordu. Süre olarak da kapatıcılığı uzun sürmüyor maalesef. Fotoğraf ve dio ile de göstereceğim sizlere. Açıkçası 114tl verilmesi gerekecek kadar başarılı bulmadım ürünü. İzlediğim videolarda ve resimlerde nedendir bilinmez, muhteşem sonuç gibi duruyordu, mağazada ki tester da aynı şekilde... Ancak kullanıcı olarak nbeklentilerimi izlediğim şeyler kadar karşılamadı ve bu duruma gerçekten çok üzüldüm. Tekrar alacağımı sanmyıorum ürünü... Video ve resimlerle de göstermeye çalışacağım etkisini, böylece ürünü şişrenlerin yanında olumsuz yorum olacak istemesemde ama  sizde karar verebilirsiniz.


In ENGLİSH

Hi guys, today i will explain my experience about BENEFIT - porefessional product. Everyone talking about this product on the their blogwebsite, youtube video and other social media. They are trying the product  on their face and telling " wonderfull, you must buy and try this product and like that things". I trusted  them! yestreday I bought the product from sephora company. The product price  114tl (52$), its not cheap for me but i bought for try :) I was with my boyfriend during shopping, when he saw the price he say "no. never!" but i made an effort for shopping and convince the my boyfriend to  buy :) I went to company and i tryed tester  on my face and my boyfriend's. it was impressive. our pore disappeared, wow. however, i got one, we went to home, i cleaned my face and i use on my face porefessional but oh no! It was disappointed. the porefessional balm to minimize the appearance of pore but just a little bit. not more. actually i m really so sad because of this. I believed the product but it didnt work :( I should listened to my boyfriend complaint. Anyway  the  past is the past and done is done. I never buy again im sure about that.  I will show you on picture and video what-how it works and you can decid about buy it or not. 
 
Before
 
  porefessional
 
 
After

 Resimlerde gördüğünüz gibi çok değişiklik yok açıkçası hatta üzerine birde bb kremi uygulayarak gözeneklerde ki duruma bakalım.
 
As you see. there are no any change. I applied bb creams and let's see it worked or not.
1. (pict.)Resim
Bu resimde porefessional kullandığım gözeneklerimin olduğu bölgeye missha signature real complete B.B Cream spf 25 PA++ kullandım.
I applied  missha signature real complete B.B Cream spf 25 PA++on part of my face..

 


 
  
 
Gördüğünüz gibi cidden işe yarayan birşey değil üstüne bi süre sonra cildi acaip kurutuyor ve sanki soyuluyor gibi garip bi şekilde alıyor. Ben şahsen 114 tl verdiğime cidden pişmanım. Açıkçası bundan sonra asla giçbir blog yazısına ve kullanıcıya güvenmem, Ancak bana güvenebilirsiniz kızlar denediğim her ürünü iyi ve kötü yönleri ile çıkarım olmadan yazacağım. :) Fotoğrafları özellikle yakından çektim görebilmeniz için gözenekelrim daha da bir büyük görünüyor sanki ama en iyi farkı anlayabilmeniz için bu şekilde ekledim .
 
yeh as you see same all same :) I will never believe all blog and user. But you can trust me :) I will always write the truth about products( if I used)  on my blog..
Actually pictures are really big but I've added so you can see better for pore and products affect.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme