30 Kasım 2014 Pazar

Skin Food Royal Honey Hydro Massage Gel-Arı sütü ve Ballı Yüz Masaj Jeli

Merhabalaaar! Uzun süredir blog ile ilgilenemedim. Bugün  Kore Kozmetik sayfasından aldığım ürünlerde gelen  numune ürünü için bir yazı yazacağım. Aldığım ürünleride yazacağım ancak şu an için çok vaktim olamadığından ürünü cildime uygularken video kaydedeyim diyerek başladığım ve sonunda yazısını da yazdığım Skin Food Royal Honey Hydro Massage Gel-Arı sütü ve Ballı Yüz Masaj Jelini kısaca anlatacağım.

Skin Food Royal Honey Hydro Massage Gel

Ürünün hoş ve rahatsız etmeyen çok hafif bir kokusu var, renksiz, sıvı ancak akıcı değil ve adından da anlaşılacağı gibi jel bir yapısı var. Ürün açıklamasında "Güney Asya ormanlarının çiçeklerinden elde edilen Siyah Bal ve Arı Sütü içeriği ile cildinizi nemlendirir besler.Cildinizin rahatlamasını ve Elastikiyet kazanmasını sağlar!" deniyor. Ve gerçekten uygulama sonrası cildinizde vaadedilen nemi, yumuşaklığı, aydınlığı, canlılığı ve parlaklığı görebiliyorsunuz! 

Ben numunesini beğendim ürünüde BURADAN sipariş ettim :) Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. Satış yapan online sayfaları da var ancak özel mesajdan daha çok yardım alabilir ve fiyat konusunda biraz indirimde alabiliyorsunuz. Bu nedenle ben facebook sayfalarının özel mesaj kısmından yazarak yardım alıyorum. Sizlere de bu şekilde alışveriş yapmanızı tavsiye ederim daya uygun fiyatlarla alabilmeniz için.
Ürün kavanozu 190ml. Aldığım fiyatı belirtemiyorum yüklü alışveriş yaptığınızda fiyatlar değişebiliyor çünkü :D
UYGULAMA VİDEOSU
Ürünü uyguladıktan sonra yıkamadım ve daha uzun fayda sağlamak için yüzümde bıraktım. Sizler de dielrseniz masaj sonrası cildinizde bırakabilir ve uzun süre bekledikten sonra yıkayabilirsiniz.
Umarım sizler içinde faydalı - eğlenceli bir yazı ve video olmuştur.

Yeni ürünler ile yakında tekrar blogumla ilgilenmeye ve yazmaya başlayacağım. Şimdilik Hoşçakalın Güzel Kalın! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme